•  

Zapraszamy na Lokalne Fora Międzysektorowe 2017

Zapraszamy na Lokalne Fora Międzysektorowe 2017


Zapraszamy na kolejną edycję spotkań międzysektorowych, odbywających się w czterech miastach naszego województwa. Spotkania organizowane są przez Fundusz Inicjowania Rozwoju. Zapraszamy pomorskie firmy, organizacje pozarządowe i lokalne samorządy do uczestnictwa w czterech spotkaniach, których głównym tematem będzie społeczna odpowiedzialność biznesu i budowanie wzajemnych relacji. 

Lokalne Fora Międzysektorowe odbędą się w czterech lokalizacjach, w czterech majowych terminach:

16. 05. 2017, godzina 10:00 - Tczew (Dom Przedsiębiorcy w Tczewie) - program spotkania. 

17. 05. 2017, godzina 10:00 - Lębork (Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Lęborku) - program spotkania. 

22. 05. 2017, godzina 10:00 - Kościerzyna (Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości Stolem w Kościerzynie) - program spotkania. 

23. 05. 2017, godzina 10:00 - Kwidzyn (Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny) - program spotkania.

Harmonogram wszystkich spotkań.

Forum jest przestrzenią do spotkania się przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych oraz rozmów na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, budowania relacji, wymiany dobrych praktyk i inspiracji.

W tym roku jest to także niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w stymulacyjnej grze menadżerskiej rozwijającej współpracę, prowadzonej przez ŁUKASZA MAKUCHA (szczegółowy opis warsztatu).

To już drugie Fora Międzysektorowe, w ramach których wspólnie budujemy sieć współpracy międzysektorowej na obszarze subregionu nadwiślańskiego, metropolitarnego, kościerskiego i południowego naszego województwa. Odbywają się one we współpracy z partnerami lokalnymi oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w ramach projektu pn. "Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim na lata 2015-2018"współfinansowanego ze środków UE, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Rejestracja na wybrane Forum odbywa się poprzez wysłanie swoich danych mailem:

koordynator@upfoundation.pl

lub

telefonicznie: 664 899 125

Liczba miejsc ograniczona! 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: