•  

Zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Mediacyjnego

Zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Mediacyjnego


Przedsiębiorco!
Pomorskie Centrum Arbitrażu i Mediacji w Gdańsku oraz Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza zaprasza na Dzień Otwarty Centrum Mediacyjnego. Mediacja cieszy się obecnie największą popularnością wśród form rozwiązywania sporów w środowisku biznesowym. Zaplanowane przez nas spotkania z mediatorami, będą doskonałą okazją do skorzystania z darmowych porad mediatorów oraz poznania mediatorów Centrum.
 
INFORMACJE O DYŻURACH 17.10.2017.:
 
dr. Mirosława Myszke - Nowakowska,  godz. 9.00-10.00
Mediator Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji. Mediacje sądowe i pozasądowe.
Partner w Kancelarii Radcy Prawnego (www.polishbusinesslawyer.pl). Specjalizuje się w europejskim prawie spółek, prawie handlowym oraz w prawie prywatnym międzynarodowym.
Więcej informacji (tutaj).
 
Magdalena Dittmer, godz. 10:00-12:00
Mediator Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji. Mediacje sądowe i pozasądowe.
Mediator wpisany do wykazu instytucji i osób godnych zaufania, uprawnionych do prowadzenia postępowań mediacyjnych w sprawach gospodarczych i cywilnych, przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Założycielka i kierowniczka filii Polskiego Centrum Mediacji w Starogardzie Gdańskim.
Więcej informacji (tutaj).
 
Magda Bellwon, godz. 11:00-16.00
Mediator Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji. Mediacje sądowe i pozasądowe. Trener i wykładowca. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, kierunek prawo.
Więcej informacji (tutaj).
 
Ireneusz Pawłowski Kierownik Centrum, godz. 12.00-16:00
Mediator Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji. Mediacje sądowe i pozasądowe. Doświadczony prawnik gospodarczy, negocjator i mediator. Radca prawny. Kierownik Pomorskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji.
Więcej informacji (tutaj)
 
Spotkania przeznaczone są dla przedsiębiorców.
 
KIEDY I GDZIE?
17 października w godzinach 9:00-16:00
MIEJSCE: Olivia Business Centre, budynek Olivia SIX, piętro XIII Al. Grunwaldzka 472 D, Gdańsk Przestrzeń Olivia Connect
Wydarzenie jest bezpłatne. 
 
Rejestracja (tutaj)
 
Zapraszamy!

 

Zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Mediacyjnego
Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: