•  

Wyjątkowe spotkanie Klubu Link - świętujemy 10-lecie Izby Pomorza!

Wyjątkowe spotkanie Klubu Link - świętujemy 10-lecie Izby Pomorza!


W czerwcu spotkanie Klubu Link będzie wyjątkowe. Razem z naszymi Linkowiczami chcemy uczcić 10 lat działalności Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Zapraszamy do wzniesienia razem z nami lampki szampana w imię 10-letniej historii rozwoju przedsiębiorczości na Pomorzu. 

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza powstała 11 czerwca 2008 roku podczas Zgromadzenia Założycielskiego. Przez 10 lat działalności Izba Pomorza zrealizowała szereg działań związanych z rozwojem przedsiębiorczości. Wspólnie chcemy podsumować ten okres oraz zastanowić się jak dalej powinniśmy kierować przyszłość Izby i jej członków. 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia na adres a.kolbuc@rigp.pl. Zapraszamy!

Kiedy? 13 czerwca, godz. 19:00
Gdzie? Restauracja "Pomarańczowa Plaża" w Sopocie przy ul. Emilii Plater 19.

 

Spotkanie poprowadzi Sławomir Halbryt, Prezes Zarządu Izby oraz Sescom SA. Sławomir Halbryt działa w Izbie od 2011 roku z ramienia firmy Sescom SA. Pomysłodawca spotkań Klubu Link. W Izbie Pomorza odpowiada za wytyczanie kluczowych kierunków rozwoju Izby oraz jej reprezentację. 


LINK KLUB to efekt spontanicznego pomysłu na comiesięczne spotykanie się w nieformalnych okolicznościach aby rozmawiać, dyskutować, nawiązywać kontakty, wymyślać i planować wspólne przedsięwzięcia w obszarze rozwoju i innowacji. Spotkania są otwarte i nie wymagają rejestracji. Zapraszamy przedsiębiorców, osoby związane z otoczeniem biznesu, naukowców i innych, którzy chcą dołączyć do grona Linkowiczów

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: