•  

VII Forum Inwestycyjne w Mohylewie

VII Forum Inwestycyjne w Mohylewie


W imieniu Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym „Obwód Mohylewski – droga do sukcesu”. Forum odbędzie się w dniach 5-7 listopada w Mohylewie.
 
Celem Forum jest rozszerzenie współpracy pomiędzy białoruskimi przedsiębiorcami z partnerami z całego świata. W tym roku planowany jest udział delegacji przedsiębiorców z ponad 20 państw, m.in. z Austrii, Polski, Litwy, Turcji, Chin, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.
 
Tematyką tegorocznego forum będzie prezentacja potencjału gospodarczego i możliwości inwestycyjnych Obwodu Mohylewskiego, inwestycje i nowe technologie na terenie Wolnej Strefy Gospodarczej „Mohylew” w branży budowlanej wraz z produkcją materiałów budowlanych, w branży spożywczej wraz z przetwórstwem produktów rolnych oraz prezentacja perspektyw współpracy i rozwoju sektora turystycznego.
 
Urząd Marszałkowski zapewnia transport Gdańsk – Mohylew- Gdańsk. Koszty noclegu pokrywają sami uczestnicy (40 $ -  doba, w rezerwacji hotelu pomaga Mohylewski Oddział Białoruskiej Izby Przemysłowo-Handlowej). Pracownik urzędu pomoże także przy uzyskaniu wizy w konsulacie Białorusi w Gdańsku (koszt wizy 25 EURO plus 20 zł ubezpieczenie na te dni).
 
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do dnia 17 października (piątek) na adres  w.dymarska@pomorskie.eu .
 
Program Forum
 
Formularz zgłoszeniowy

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: