•  

VII Europejski Kongres Finansowy

VII Europejski Kongres Finansowy


Zapraszamy do udziału w VII Europejskim Kongresie Finansowym, którego Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza została Partnerem Instytucjonalnym. Tematem wiodącym tegorocznego Kongresu jest Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku.

Kongres 5 czerwca, zainaugurują dwie debaty plenarne w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton w Sopocie:

- Solidarność podatkowa na świecie i w UE

Polityka monetarna a zrównoważony rozwój gospodarczy krajów UE.

Trzecia debata inaugurująca Kongres dotyczyć będzie międzynarodowej solidarności i zapraszamy na nią do bezsprzecznie najlepszego miejsca dla debaty o solidarności – do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Drugiego i trzeciego dnia Kongresu zapraszamy do udziału w ponad trzydziestu debatach równoległych. W tym roku podczas Kongresu przewidujemy specjalny blok tematyczny poświęconym innowacjom w sektorze finansowym. Zapraszamy również do udziału w debatach o zarządzaniu innowacjami oraz o ekspansji zagranicznej, o granicach racjonalności interwencjonizmu w gospodarce oraz o przejrzystości podatkowej, o nowych modelach biznesowych w finansach, a także o sukcesji w firmach, o oszczędnościach długookresowych i o rozwoju mikrofirm.

Zapraszamy Państwa nie tylko do dyskusji, ale przede wszystkim do współtworzenia Rekomendacji EKF – propozycji konstruktywnych rozwiązań, nielobbystycznych, niepopulistycznych i nieskierowanych przeciwko komuś, zwłaszcza nie przeciwko podatnikom.

Członkowie RIGP otrzymują 50% zniżki do udziału w Kongresie.

GDZIE I KIEDY?

HOTEL SHERATON 

ul. Powstańców Warszawy 10; Sopot

EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI

PI. Solidarności 1; Gdańsk

DATA: 5-7.06.2017 r.

Weź udział w konferencji

Więcej informacji:

Lucyna Schoennagel

e-mail: poczta@gab.com.pl,

tel. (58) 5244901

 

 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: