•  

Vetrex Sp. z o.o.

Vetrex Sp. z o.o.


Branża: 
Handel detaliczny i hurtowy

Vetrex Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium w Polsce, obecnym na rynku od 1997 roku. Oferuje najwyższej jakości, energooszczędne, bezpieczne oraz niezawodne okna i drzwi, które dają poczucie komfortu przez długie lata.

Swoim Klientom Vetrex zapewnia również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów dostosowanych do ich potrzeb. W ofercie Vetrex znajdują się systemy PVC, okna plastikowe PCV, systemy aluminiowe, aluminiowo – drewniane, a także przeciwpożarowe i akcesoria dodatkowe, takie jak: wentylacje, rolety i systemy zabezpieczeń, będące uzupełnieniem flagowych produktów firmy. Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji okna i drzwi PVC firmy Vetrex obecne są niemal w każdym mieście w Polsce. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są liczne certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne oraz nagrody branżowe, m.in. Jakość Roku 2009 i 2010. Uzupełnieniem oferty firmy Vetrex są energooszczędne okna PCV, cieszące się dużą popularnością wśród klientów, dzięki funkcjonalności, trwałości oraz odporności na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Producent okien PVC i systemów aluminiowych zaprasza do współpracy.

Kontakt
ul. Skarszewska 13
83-110
Tczew
Telefon: 
58 692 24 00
E-mail: 
vetrex@vetrex.eu
www: 
www.vetrex.com.pl
Informacje dla RIGP (dane niepubliczne)
Typ działalności: 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Liczba osób zatrudnionych: 
więcej niż 250
Osoba kontaktowa (dane niepubliczne)
Imię i nazwisko: 
Daniel Malinowski
Telefon: 
58 692 24 00
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: