•  

Targi Spoga+Gafa 2017

Targi Spoga+Gafa 2017


W dniach  3 - 5 września 2017 roku, zapraszamy do zapoznania się z branżą ogrodniczą. Najważniejsi nabywcy oraz decydenci z całego świata spotkają się na Targach Spoga+Gafa 2017.

Na uczestników Targów czeka wyjątkowy program i najnowsze trendy ogrodnicze, które rzucą nowe światło na świat Grill ‘a, mebli, roślin ogrodowych oraz innych tematów branży ogrodniczej. Koelnmesse zaprasza uczestników do skorzystania ze specjalnie przygotowanych, bezpłatnych usług.

OFERTA:

- Bezpłatne bilety wstępu na wszystkie dni targów.

- Welcome Reception - Goście otrzymają informacje o programie oraz o najważniejszych nowościach na tegorocznych targach.

- Zwiedzanie targów z przewodnikiem - Podczas wycieczki z przewodnikiem po terenach targowych, uczestnikom delegacji zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o wystawie. Dzięki temu goście, jako grupa zorganizowana, będą bardziej zauważalni przez wystawców.

- Business Breakfast - Międzynarodowe spotkanie biznesowe umożliwi uczestnikom zawarcie kontaktów biznesowych z niemieckimi, jaki międzynarodowymi uczestnikami targów oraz stworzy okazję do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.

- (Delegations) Matchmaking - Oferujemy organizację spotkań delegacyjnych z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób zapewniamy wszystkim zdobycie nowych, ciekawych kontaktów z globalnymi partnerami biznesowymi Sponga+Gafa2017.

- Business Lounge (inkl. Snacks & Drinks) - W loży biznesowej bęzie można w każdej chwili odpocząć, a przy okazji  poszerzyć swoje znajomości z innymi przedstawicielami z  branży.

- IVG Gartenparty- Stowarzyszenie ogrodnicze IVG (Industrieverband Garten e.V.), specjalnie dla Spoga+Gafa zorganizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku. Będzie to kolejna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i towarzyskich z producentami, dostawcami, klientami i  przedstawicielmi mediów z branży ogrodniczej.

- Gartencenter-Tag und VDG Happy Hour - Zapraszamy wraz z Verband Deutscher Gartencenter e.V. (VDG) na  Dzień Ogrodów, który odbędzie się w niedzielę tj. 03.09.2017 r.

Na zakończenie dnia VDG zaprasza wszystkich na koncert muzyki relaksacyjnej i smaczne przekąski.

- Zwiedzanie Centrum Ogrodniczego w Kolonii- Oferujemyuczestnikom targów możliwość zorganizowania wycieczki do  Centrum Ogrodniczego w Koloni lub wycieczkę w obrębie miasta.

- Opcja do wyboru: Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego „Flora“ w Kolonii - Jedną z atrakcji,będzie zwiedzanie Ogrodu Botanicznego „Flora“.

- City Tour Köln - Uczestnikom targów oferujemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem, dzięki któremu poznać będzie można najważniejsze informacje na temat Katedry Kolońskiej, miasta Kolonia oraz ujmujących kolończyków.

- Wieczór Piwny - Serdecznie zapraszamy do spędzenia jednego z wieczorów w niemieckim browarze piwnym. Wszystkim uczestnikom zapewniamy przyjemną atmosferą w typowym dla Kolonii browarze, pyszną kolacją i jedno z najlepszych piw w Niemczech.

Bezpłatne bilety dostępne są pod adresem: dziubam@tema.de

Zapraszamy do uczestnictwa w Spoga+Gafa 2017.

Uczestnictwo w międzynarodowym wydarzeniu, zagwarantuje wszystkim uczestnikom wiele korzyści.

Życzymy miłego i udanego pobytu!Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: