•  

Targi Nowoczesnego Mężczyzny

Targi Nowoczesnego Mężczyzny
Zapraszamy na Targi Nowoczesnego Mężczyzny. Spotkanie poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, Redaktor Naczelny serwisu Biznesnafali.pl oraz Prezes Klubu „Marka jest Kobietą” i Paulina Marwińska właścicielka agencji marketingowej MAARWIN.

Targi – jak sama nazwa wskazuje - są dedykowane dla nowoczesnych mężczyzn oraz i ich partnerek. Podczas wydarzenia, zaprezentujemy wiele marek z zakresu motoryzacji, podróży, mody, nowinek technologicznych, urody, rozwiązań dla biznesu oraz sportu.

Goście, będą mieli również okazję wysłuchać prelegentów, którzy swoją pasję przekuli w biznes i  mogą stać się inspiracją dla innych. W tym wyjątkowym dniu, goście będą mieli również okazję uczestniczyć w wykładach o bardzo różnorodnej tematyce.

SPECJALNI GOŚCIE WYDARZENIA:

1. Krzysztof Łoszewski - kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code, autor książek o modzie męskiej – „Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji”, „Smart Casual. Męski Styl”, „Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej”.

2. Jacek Bonecki - artysta, fotograf i popularyzator fotografii, reprezentant nurtu hiperrealizmu, formalista, a także operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jest artystą wciąż poszukującym, postacią wszechstronną i nieprzewidywalną zarazem.

3. Piotr Bucki - coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce.

4. Renata Majewska - ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej.

5. Karolina Sozańska- Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.

6. Magdalena Koźmala - Redaktor Naczelna portalu Business &Prestige, Producent programu Inspired by..., Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach.

7. Jolanta Golianek - Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne „Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała", „Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność”. Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę „Kobieta z bliznami”.

8. Grażyna Paturalska - kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: „Ubierz duszę" oraz „Ubierz (J)Ego”.

9. Aniceta Bosak - specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.

10. Łukasz Dusza - założyciel Time for Design, który opowie o najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędach w ubiorze oraz jak niedużym kosztem stworzyć profesjonalny, biznesowy, męski wizerunek i jak to się przekłada na relacje biznesowe.

11. Przemysław Gwardzik – niezależny sommelier, pasjonat drogich alkoholi, właściciel Pracowni Red Wine&Whisky.

PLAN TARGÓW:

11.00 - przywitanie Gości targowych oraz Wystawców.

11.00 do 16.00 pokaz PASJI I NIEOGRANICZONEJ WYOBRAŹNI - rzeźbienie w drewnie na zewnątrz Starego Maneża - ROBERT WYSKIEL.

11.30 - 13.00 pokaz PASJI I ADRENALINY STRONGMAN - na scenie wystąpi MACIEJ HIRSZ, MATEUSZ OSTASZEWSKI, LUBOMIR LIBACKI.

13.00 - 14.00 panel dyskusyjny o MODA MĘSKA.

14.00 - 15.00 PASJA - O RAJDZIE DAKAR Z JACEKIEM BONECKIM- artystą, fotografem i popularyzatorem fotografii, reprezentantem nurtu hiperrealizmu, formalistą a także operatorem filmowym, producentem telewizyjnym i dziennikarzem.

15.00 - 15.15 ODWAGA, WALKA O ŻYCIE, WIELKIE SERCE - spotkanie z Jolanta Golianek - Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne "Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała", "Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność". Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę " Kobieta z bliznami" .

15.15 - 16.00 PRELEKCJA NA TEMAT WIN I WHISKY - spotkanie z PRZEMYSŁAWEM GWARDZIK - właścicielem Red Wine & Whisky

16:00  ZAKOŃCZENIE TARGÓW

*Uczestnicy panelu:

Krzysztof Łoszewski - kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code', autor książek o modzie męskiej - "Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji", "Smart Casual. Męski Styl", "Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej".

Grażyna Paturalska - kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: "Ubierz duszę" oraz "Ubierz (J)Ego".

Zbigniew Famuła - właściciel sklepu KlasyczneButy.pl, który oferuje ekskluzywne, ręcznie szyte kolekcje butów męskich, wykonanych z najwyższej jakości skór, ale przede wszystkim miłośnik obuwia.

Łukasz Dusza - założyciel Time for Design, który opowie o najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędach w ubiorze i jak niedużym kosztem stworzyć profesjonalny, biznesowy, męski wizerunek i jak to się przekłada na relacje biznesowe

W trakcie trwania TARGÓW NOWOCZESNEGO MĘŻCZYZNY zapraszamy Państwa na WYKŁADY w sali konferencyjnej.

PLAN WYKŁADÓW:

13.00 - 13.40 RENATA MAJEWSKA, ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej

TEMAT: JAK PRZEZ KOLOR ODBIERANY JEST DRUGI CZŁOWIEK

13.50 - 14.30 KAROLINA SOZAŃSKA Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.

TEMAT: MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA MĘŻCZYZN

14.40 - 15.20 MAGDALENA KOŹMALA Redaktor Naczelna portalu Business &Prestige, Producent programu Inspired by…, Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach.

TEMAT: MOWA CIAŁA A WIZERUNEK W BIZNESIE

15.30 -  16.15 ANICETA BOSAK specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.

16.15 - 17.45 PIOTR BUCK coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukac i psycholingwistyce.

TEMAT: NARYSUJ KUBEK! JAK PERSPEKTYWA WPŁYWA NA TWOJE FUNKCJONOWANIE, MOTYWACJĘ I DOBROSTAN

Z faktami się nie dyskutuje. Fakty się interpretuje. Od tego, jak postrzegasz rzeczywistość i co z niej wybierasz zależy wiele: motywacja, dobrostan, poczucie szczęścia i sukces...

GDZIE I KIEDY?

Stary Maneż Garnizon,

ul. Słowackiego 23, Gdańsk

DATA: 27.05.2017 r.

GODZINA:11:00- 16:00

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: