•  

Targi FruVeg Expo Shanghai 2014

Targi FruVeg Expo Shanghai 2014


Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza w imieniu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju oraz Stowarzyszenia Eksporterów Polskich zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Targach FruVeg Expo Shanghai 2014, które odbędą się w dniach 20-22 listopada br. w Szanghaju (Shanghai Convention and Exhibition Center). Wydarzenie organizuje Chińska Izba Handlowa we współpracy z Chińskim Krajowym Stowarzyszeniem Hurtowników Rynku Rolniczego (CAWA).
 
Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw w Szanghaju to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Azji poświęcone tematyce importu owoców i warzyw wspierane przez Ministerstwo Handlu ChRL. Podczas targów zorganizowane zostanie forum biznesowe FrutVeg podzielone na trzy części: sesje naukowe, business matchmaking oraz pozostałe wydarzenia na forum umożliwiające chińskim i zagranicznym przedsiębiorcom prezentację produktów dla klientów z całego świata.
 
Targi FrutVeg są skierowane do dystrybutorów oraz agentów produktów pochodzenia roślinnego, zarządów sieci marketów, hoteli i usługodawców cateringowych, importerów i eksporterów firm zagranicznych, przedstawicieli przemysłu związanego z przetwórstwem żywności, producentów warzyw i owoców, stowarzyszeń przemysłowych i konsumentów.
 
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju zaprasza do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem w targach i promocją swoich produktów. Przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc, wiedzę, kontakty i wsparcie. W bieżącym roku WPHiI w Szanghaju organizuje na targach stoisko o powierzchni 18 m2, które przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie wykorzystać do prowadzenia rozmów biznesowych (strefa machmakingu firm) i prezentacji swoich ofert. Promocja artykułów spożywczych jest jednym z głównych kierunków aktywności WPHiI w Szanghaju.
 
Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie: www.fruvegexpo.com .
 
Zainteresowane firmy prosimy o kontakt na adres mailowy:
shanghai@trade.gov.pl
mateusz.dawidowski@trade.gov.pl

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: