•  

Spotkanie z przedstawicielami chińskiego przemysłu maszynowego, 27 maja - rejestracja

Spotkanie z przedstawicielami chińskiego przemysłu maszynowego, 27 maja - rejestracja


Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w „Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum”, które odbędzie się 27 maja w Warszawie.

Forum organizowane jest z okazji wizyty w Polsce delegacji z prowincji Zhejiang, na której czele stać będzie Pan Li Qiang, Gubernator Prowincji Zhejiang. W wydarzeniu udział wezmą starannie wyselekcjonowane firmy chińskie, których intencją jest nawiązanie bezpośredniej współpracy w zakresie handlu i inwestycji z firmami polskimi. Organizatorami Forum są China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. we współpracy z Ambasadą Chin.

W ramach forum odbędzie się sesja indywidualnych spotkań biznesowych polskich przedsiębiorców z firmami chińskimi, biorącymi udział w delegacji. Chińskie firmy reprezentują m.in. sektor rolniczy, przetwórstwo spożywcze, maszynowy i elektroniczny, ochrona środowiska, IT, nowe technologie, przemysł górniczy, motoryzacyjny, przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, tekstylny i odzieżowy, a także sektor usług. Będzie to doskonała okazja na pozyskanie polskich partnerów celem rozwoju współpracy w Europie.

Szczegółowa list sektorów oraz opisy firm chińskich dostępne są w załączniku, a także na stronie www.paiz.gov.pl/20140520/zhejiang_poland_matchmaking_forum.

Forum odbędzie się 27 maja 2014 od godzin porannych w Sali Balowej Hotelu Hilton, ul. Grzybowska 63 w Warszawie. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz dobrania odpowiednich partnerów na indywidualne spotkania biznesowe, firmy zainteresowane udziałem w forum proszone są o rejestrację elektroniczną do dnia 20 maja po adresem: www.gochina.gov.pl/Zhejiang_forum Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

 

Forum odbędzie się pod patronatem Gubernatora Prowincji Zhejiang oraz Ministera Gospodarki RP.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: