•  

Spotkanie dla polskich przedsiębiorców.

Spotkanie dla polskich przedsiębiorców.


Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza informuje, iż Swiss Business Hub Polska przy Ambasadzie Szwajcarii w Warszawie we współpracy z Krajową Izba Gospodarczą organizują w dniu 18 czerwca 2013 r. w warszawskim Hotelu Polonia spotkanie dla polskich przedsiębiorców.

 

Spotkanie ma na celu prezentację Szwajcarii jako atrakcyjnej lokalizacji dla inwestorów z Polski, z drugiej strony, aktywne wsparcie zainteresowanych polskich przedsiębiorców w ich planach inwestycyjnych w Szwajcarii.

Termin tego wydarzenia zbiega się z oficjalną wizytą w Polsce  Szwajcarskiej Sekretarz Stanu, Pani Marie-Gabrielle Ineichen-Fleisch

 

Spotkanie rozpocznie się 18 czerwca o godz. 13:30 w Sali Grodno w Hotelu Polonia w Warszawie (Al. Jerozolimskie 45). Po spotkaniu zapraszamy na apéro, podczas którego możliwa będzie wymiana doświadczeń i bezpośrednia rozmowa z innymi gośćmi.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: