•  

Seminarium biznesowe Polska - Nepal

Seminarium biznesowe Polska - Nepal


Krajowa Izba Gospodarcza informuje, iż w dniach 15-18  marca będzie przebywała w Polsce 22-osobowa delegacja biznesu z Nepalu, która realizuje obecnie  wizyty w Turcji, Litwie, Łotwie i Estonii. W skład delegacji wchodzą przedstawiciele sektora rolno-spożywczego, budowlanego, energetycznego (elektrownie wodne), bankowego, turystycznego oraz mediów. Z nepalskimi przedsiębiorcami  przyjedzie do Polski Konsul Honorowy RP w Kathmandu p. Lokmanya Golchha oraz wiceprezes Nepalskiej Izby Przemysłu i Handlu.  
 
Krajowa Izba Gospodarcza włączając się w organizację pobytu delegacji w Polsce organizuje spotkanie z przedstawicielami polskiego biznesu, na które serdecznie Państwa zaprasza.
 
Przedsiębiorstwa uczestniczące w misji zainteresowane są nawiązaniem kontaktów handlowych z przedstawicielami polskiego biznesu głownie z sektorów:
- rolno-spożywczego
- medycyny niekonwencjonalnej
- budowlanego
- energetycznego
- turystycznego
- bankowo-finansowego
 
Spotkanie odbędzie się w dniu 17 marca 2015 r. (wtorek) w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4, sala 205 (II piętro).
Rejestracja od godz. 10.00 Spotkanie będzie trwało od 10.30 do ok. 12.30.
 
Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne w relacji język polski – język angielski.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 
W spotkaniu przewidziany jest także m.in. udział przedstawiciela Ministerstwa Gospodarki, ew. Banku Gospodarstwa Krajowego oraz KUKE.
 
Zainteresowani są proszeni o przesłanie zgłoszenia udziału najpóźniej do 16.03.br. do godz,. 12-tej. W razie ew. pytań można kontaktować się z Biurem Współpracy z Zagranicą KIG: aderbin@kig.pl , tel: 22/6309643; nwysocka@kig.pl , tel: 22/6309613.
 
   Zaproszenie

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: