•  

Restauracja Hacjenda, Monika Mueller-Szoska

Restauracja Hacjenda, Monika Mueller-Szoska


Branża: 
Turystyka
Branża: 
Usługi

Witamy i zapraszamy do naszego królestwa dobrej kuchni. Zarówno kulinarni tradycjonaliści jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą tu coś dla siebie. Istniejemy od 2005 roku i mamy coraz większe grono stałych klientów, co jest dla nas dużym powodem do dumy. Podajemy dania proste lecz godne poematu, przyrządzone z największą wirtuozerią i co najważniejsze - z sercem. W naszej karcie przeważają dania kuchni polskiej, ale znajdą tutaj Państwo także potrawy będące fantazjami szefa kuchni. Latem zapraszamy do zacisznego ogródka, gdzie w cieniu pięknego Orzecha, wśród zieleni i śpiewu ptaków znajdą Państwo chwile na relaks i wytchnienie. W długie zimowe wieczory, blask Naszego kominka jak również kieliszek grzanego wina pozwoli poczuć się miło i swobodnie. Nasza restauracja to doskonałe miejsce zarówno na biznesowe spotkania, kolacje z przyjaciółmi jak i romantyczne rendez-vous. Chcemy, aby bezpretensjonalny charakter miejsca służył przyjemności biesiadowania.

Znakomita kuchnia oraz niepowtarzalna atmosfera to tylko niektóre powody dla których warto odwiedzić Hacjendę a później do niej nieustannie powracać.

Kontakt
ARMII KRAJOWEJ 50
83-110
TCZEW
Telefon: 
502 678 657
E-mail: 
restauracja@hacjenda.tczew.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: