•  

Punkt Obsługi Eksporterów

Punkt Obsługi Eksporterów


Punkt Obsługi Eksportera
Punkt Obsługi Eksportera, powołany na mocy uchwały Zarządu Izby z dn. 23 czerwca 2015r., to efekt zealizowanego projektu WND - RPPM.01.06.01-00-007/15 pt. EKSPORT PRZYSZŁOŚCIĄ pomorskich firm i szansą na wzrost atrakcyjności regionu.Celem działalności POE jest informowanie pomorskich przedsiębiorców o możliwościach eksportowych oraz kojarzenie ich z zagranicznymi kontrahentami. 
  


 
Eksport formą rozwoju dla firm - seminarium informacyjne
Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza oraz Bank Zachodni WBK zapraszają na seminarium informacyjne poświęcone tematyce eksportu. Zobacz co do zaoferoania mają rynki zagraniczne i poszerz swoją działalność...
Więcej
 
Szkolenie e-usługi Służby Celnej w kontekście reformy unijnego prawa celnego
W imieniu Izby Celnej w Gdyni zapraszamy na bezpłatne szkolenie przybliżające e-usługi służby celnej w ramach reformy unijnego prawa celnego.
Więcej  
Szkolenie z zakresu prawa celnego
W imieniu Izby Celnej w Gdyni zapraszamy na bezpłatne szkolenie obejmujące reformę wspólnotowego kodeksu celnego.
Więcej
Szkolenie e-usługi Służby Celnej w kontekście reformy unijnego prawa celnego
W imieniu Izby Celnej w Gdyni zapraszamy na bezpłatne szkolenie przybliżające e0usługi służby celnej w ramach reformy unijnego prawa celnego.
Więcej  
 
Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: