•  

PPUTiH SPOROL S.C.

PPUTiH SPOROL S.C.


Branża: 
Budownictwo

 
Firma SPOROL s.c. powstała w 1988 roku, uruchamiając działalność w zakresie mechaniki maszyn i obróbki skrawaniem, który to profil kontynuuje do chwili obecnej. Właścicielami od początku jej istnienia jest dwóch wspólników.
W okresie swej działalności współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż:
Na potrzeby zakładów produkcji farb wykonywaliśmy remonty pomp zębatych, produkowaliśmy pompy zębate oraz niektóre części zamienne do młynów kulowych.Dla zakładów przemysłu spożywczego produkowaliśmy elementy wyposażenia produkcyjnego (wózki do tac, wózki do mas i nadzień cukierniczych), jak również zabezpieczaliśmy je w części zamienne oraz podejmowaliśmy się wykonawstwa nietypowych, jednostkowych zleceń.W latach 1992-2002 współpracowaliśmy z duńską firmą produkującą urządzenia peryferyjne do wtryskarek. Na potrzeby tego kontrahenta wykonywaliśmy, wg jego dokumentacji, niektóre elementy do produkowanych tam urządzeń.Współpracujemy z uczelniami technicznymi. Na zlecenie WAT, Politechniki Łódzkiej oraz Politechniki Gdańskiej wykonywaliśmy elementy mechaniczne stanowisk badawczych.
Od 2001 roku, kiedy to zakupione zostały przez nas obrabiarki numeryczne, mamy możliwość i wykonujemy prace w zakresie obróbki skrawaniem także w dużych seriach.
W roku 2003 przejęliśmy również produkcję urządzeń dla potrzeb branży stolarskiej.

Kontakt
ul. Kunickiego 3
80-453
Gdańsk
Telefon: 
(58) 520 13 80
E-mail: 
biuro@sporol.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: