•  

Polskie stoisko na targach „Agro+Food+Drink+Tech Expo” w Gruzji 19-21.11.2014

Polskie stoisko na targach „Agro+Food+Drink+Tech Expo” w Gruzji 19-21.11.2014


Zapraszamy serdecznie do udziału w polsko-gruzińskim seminarium B2B oraz do korzystania ze stoiska Ambasady  RP na targach „AGRO+FOOD+DRINK+TECH EXPO”, które odbędą się w dniach 19-21 listopada br. w Tbilisi. Branże obecne na targach to: sprzęt rolniczy i przetwórczy, szkółkarstwo i nasiennictwo, nawozy, systemy nawadniania, wyposażenie cieplarni, sprzęt laboratoryjny, konsulting, opakowania, żywność i napoje. Broszura informacyjna o targach jest dostępna na stronie organizatora w j. angielskim i rosyjskim.
 
Ambasada RP udostępnia swoje stanowisko na targach polskim firmom dla prezentowania materiałów reklamowych i jako miejsce spotkań, po wcześniejszym zgłoszeniu. Przedsięwzięcie będzie realizowane w ramach budżetu promocyjnego Ministerstwa Gospodarki RP.
 
CO CZYNI GRUZJĘ ATRAKCYJNYM RYNKIEM?

  • Niska korupcja i liberalne prawo gospodarcze zapewniły Gruzji 8 miejsce w globalnym rankingu Doing Business. Niedawno podpisana umowa DCFTA oznacza stopniowe wdrożenie w Gruzji większości unijnych regulacji gospodarczych i standardów produkcji rolnej.
  • Modernizacja rolnictwa i przyciąganie inwestycji w tym sektorze są priorytetem dla gruzińskiej administracji. W samym 2013 r. udało się dwukrotnie zwiększyć areał upraw.
  • Gruzja importuje większość żywności. Daje to unijnym eksporterom duże możliwości,  które dotąd są w niewielkim stopniu wykorzystane przez polskie firmy.

 
Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza i odesłanie go na adres: maciej.chrzanowski@msz.gov.pl .
 
Formularz zgłoszeniowy

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: