•  

Pika Sp. z o.o.

Pika Sp. z o.o.


Branża: 
Doradztwo

PIKA Sp. z o.o. jest jedną z największych i najnowocześniejszych firm archiwizacyjnych w Polsce. Działamy od 1992 roku.Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją.

Coś co szczególnie nas wyróżnia poza kompleksowością usług, to wyjątkowa elastyczność w działaniu - szczycimy się tym, że dostosowujemy się do potrzeb Klientów, nasze usługi "szyjąc na miarę".

Usługi świadczymy na terenie całego kraju poprzez sieć pięciu Centrów Logistycznych. W planach rozwojowych znajduje się uruchomienie kolejnych punktów. Od 2005 roku obsługujemy także lokalizacje klientów w Czechach i na Słowacji. Zaufało nam wiele banków, firm ubezpieczeniowych, instytucji publiczno-prawnych i podmiotów życia gospodarczego z różnych branż.

Nasza oferta wpisuje się doskonale w działania zmierzające do optymalizacji procesów biznesowych firm i instytucji. Nawet jeżeli Klient nie chce stosować rozwiązań outsourcingowych, znajdzie u nas profesjonalne doradztwo, tworzenie i wdrażanie instrukcji obiegu dokumentów oraz systemów kancelaryjnych, programy komputerowe do zarządzania zasobem akt i wiele innych produktów.

Kontakt
ul. Matejki 11
80-283
Gdańsk
Telefon: 
0 58 732 67 15
E-mail: 
leszek.kalkowski@pika.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: