•  

Internetowe seminarium "Rozwój przedsiębiorstwa w Azji - Executive Training Programme"

Internetowe seminarium "Rozwój przedsiębiorstwa w Azji - Executive Training Programme"


Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza we współpracy z Ambasadą RP w Seulu uprzejmie zaprasza do udziału w internetowym seminarium pt. Rozwój przedsiębiorstwa w Azji - Executive Training Programme.

Executive Training Programme jest finansowanym przez Komisję Europejską rocznym programem szkoleniowym dla firm zainteresowanych rozwijaniem relacji biznesowych z Japonią i Koreą Południową. Uczestnikami programu mogą być menedżerowie, którzy podczas intensywnego kursu uczą się języka japońskiego lub koreańskiego, a także poznają kulturę, gospodarkę i zasady prowadzenia biznesu w Azji.

Jeśli są Państwo zainteresowani odkrywaniem możliwości rozwoju relacji handlowych z przedsiębiorstwami z Korei Południowej i Japonii, zyskaniem korzyści płynących z uczestnictwa w programie szkolenia kadr w Japonii i Korei Południowej, a także otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu programu ETP, zapraszamy do udziału w seminarium, które odbędzie się w piątek 01 marca 2013 r. w godz. 9:30-10:30 (CET).

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: