•  

Targi rolnicze SIAM 2013 w Maroku

Targi rolnicze SIAM 2013 w Maroku


Na prośbę Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza informuje o międzynarodowych targach rolniczych Salon International de l’Agriculture au Maroc (SIAM). Temat przewodni targów SIAM w 2013 r. stanowi handel rolniczy.

Jest to jedna z najważniejszych imprez targowo-wystawienniczych w Maroku, zważywszy na strategiczne znaczenie sektora rolnictwa dla gospodarki marokańskiej, który stanowi 15% PKB. Ich organizacja wpisuje się w sektorową strategię modernizacji i rozwoju rolnictwa marokańskiego.

Zakres tematyczny targów SIAM obejmuje całość tematyki i wszystkie branże rolnictwa. W ich ubiegłorocznej edycji udział wzięło 920 wystawców z Maroka oraz 41 państw, w tym z Polski, i odwiedziło je 630 tys. osób.

Podmioty zainteresowane współpracą z rynkiem marokańskim zachęcamy do bezpośredniego udziału w targach SIAM w charakterze wystawcy bądź ich odwiedzenia. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Casablance zorganizuje na targach SIAM własne stoisko informacyjno-promocyjne polskiej oferty eksportowej.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: