•  

LEC CENTRE Sp. z o.o.

LEC CENTRE Sp. z o.o.


Branża: 
Edukacja
Branża: 
Doradztwo

LEC CENTRE - nauka i studia za granicą.Od 1992 roku jesteśmy agencją szkół językowych z Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, USA i Kanady.

Oferujemy kursy na każdym poziomie, w grupach, indywidualne (one-to-one), przygotowanie do egzaminów, Business English, staże i praktyki dla studentów, kursy dla profesjonalistów (szczególnie: medycyna, architektura, prawo).

Uczestniczymy w międzynarodowych targach szkół i odwiedzamy te szkoły, które będą najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Doskonale znamy rynek szkół językowych w Europie i USA. Reprezentujemy międzynarodowe firmy zarządzające sieciami szkół na całym świecie, jak i kameralne szkoły, które oferują wyjątkową atmosferę nauki.

Jesteśmy doświadczeni w precyzyjnym dopasowaniu programu do potrzeb Klienta. W naszej ofercie mamy wszelkie kursy – od podstawowych dla dzieci i młodzieży, przez letnie szkoły futbolu, golfa, tenisa lub jazdy konnej, po specjalistyczne kursy języka zawodowego, także studia na zagranicznych uczelniach. Współpracujemy tylko ze szkołami akredytowanymi lub certyfikowanymi przez organizacje edukacyjne, które na miejscu weryfikują jakość usług.

Przedmiotem działalności są : kursy indywidualne i grupowe (od 7 do 77 lat); kursy egzaminacyjne; angielski z tenisem i golfem; szkoły futbolu MU, MC, Liverpool, Chelsea; angielski i windsurfing; angielski dla lekarzy; angielski dla prawników; angielski dla architektów; szkoły letnie college w Oxford i Cambridge oraz wiele innych

 

Kontakt
Śląska 72A
80-389
Gdańsk
Telefon: 
(58) 553 32 75
Faks: 
(58) 554 33 55
E-mail: 
lec@lec.com.pl
www: 
www.lec.com.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: