•  

Rada Izby

Rada Izby


Leszek Kalkowski 

Prezydent Rady, Prezes Zarządu Pika Sp. z o.o.
Maciej Grabski

Wiceprezydent Rady,  Prezes Zarządu Olivia Business Centre sp. z o.o. sp. k.
Rafał Szordykowski

Wiceprezydent Rady, radca prawny i mediator.

 

Donat Paliszewski

Sekretarz Rady, Kancelaria Adwokacka Donat Paliszewski
Andrzej Gołyga

Prezes Zarządu ENEPOL Sp. z o.o.

Mgr inż. elektronik, absolwent Leningradzkiego Instytutu Elektrotechniki. Od 2011 właściciel i Dyrektor Generalny kilku elektrowni fotowoltaicznych w Bułgarii, np. Photovoltaic Development Ltd.

Laureat wielu nagród i odznaczeń oraz autor artykułów i książek. Członek wielu stowarzyszeń i izb w Polsce, jak np: KIGEiT, BCC, Konwent PG, Rada Zamku w Malborku, Wojewódzka Komisja Dialogu Społecznego, RIGP .

Włodzimierz Komarnicki

Prezes Zarządu Nord Consulting Sp. z o.o.

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej (obecnie Uniwersytet Gdański) w Sopocie. Posiada bogate doświadczenie w pracy w organach nadzorczych spółek, m.in. przewodniczący Rady Nadzorczej „Spol Tour” Sp. z o.o.

Od 1993 roku Prezes Zarządu w Spółce „Nord Consulting” Sp. z o.o. w Sopocie (dawniej Polnord Consulting), jednej z najdłużej działających firm doradczych na Wybrzeżu, świadczącej usługi w zakresie wyceny i inwentaryzacji składników majątkowych, wykonywania analiz ekonomicznych i prawnych, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa finansowego i inwestycyjnego.


Maria Wasiewicz-Galińska

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego "Nauka"

Pedagog, germanistka, dyrektorka szkół podstawowych i średnich. Od 2001 r. dyrektor i właściciel Centrum Kształcenia Zawodowego „Nauka” w Tczewie.

CKZ „Nauka” jest małym przedsiębiorstwem prywatnym, skupiającym szereg szkół funkcjonujących na prawach placówek publicznych. W sumie w szkołach tych kształci się rocznie ok. 1000 uczniów i słuchaczy. CKZ „Nauka” prowadzi także pion kształcenia ustawicznego, doradztwo pedagogiczne, psychologiczne i zawodowe.

 

 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: