•  

Misja Gospodarcza Pekin 23-27 listopad 2014

Misja Gospodarcza Pekin 23-27 listopad 2014


Izba Handlowa SILESIA rozpoczyna nabór na misję gospodarczą polskich przedsiębiorców do Pekinu, stolicy Chin, która odbędzie się w dniach: 23-27 listopada 2014 roku.

Chińska Republika Ludowa, która swoje zmiany ustrojowe rozpoczęła w tym samym mniej więcej czasie co Polska, już za dziesięć lat (w 2025 roku) będzie największą gospodarką Świata.
Zgodnie z instrukcją Komisji Europejskiej, każda europejska firma, w tym polska, powinna znaleźć swojego odpowiednika w Chinach, o ile ma w planach działalność szerszą aniżeli stricte lokalna.

Do udziału w misji, zapraszamy wszystkie firmy z całej Polski zainteresowane nawiązaniem, lub poszerzeniem kontaktów biznesowych z parterami chińskimi. Każda polska firma, bez względu na jej wielkość, spotka się ze swoimi chińskimi odpowiednikami, przygotowanymi indywidualnie dla każdego uczestnika misji, na podstawie informacji zawartych w materiałach przygotowawczych – formularzu zgłoszeniowym.

Dla wszystkich uczestników naszej listopadowej misji do Chin, Ambasada Polski w Pekinie przygotowała specjalne szkolenie zamknięte na temat specyfiki działania na rynku chińskim, w aspekcie różnic kulturowych i mentalnych. Szkolenie w Ambasadzie RP w Pekinie przygotuje polskich przedsiębiorców do rozmów bezpośrednich z partnerami chińskimi.

Informacje szczegółowe wraz formularzem zgłoszeniowym znajdziecie Państwo wchodząc na stronę SCC.

Zacznij 2015 rok z nowym partnerem w Chinach - bo w biznesie najważniejsze są kontakty.

Zapraszamy.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: