•  

Misja gospodarcza firm polskich do Azerbejdżanu. Baku - Sumgait - Gandża

Misja gospodarcza firm polskich do Azerbejdżanu. Baku - Sumgait - Gandża


Silesia Izba Handlowa zaprasza do udziału w misji gospodarczej firm Polskich do Azerbejdżanu, która odbędzie się w dniach: 22 – 27 lutego 2015 r.

Z uwagi na aktualną sytuację w Rosji i w Ukrainie ten właśnie kraj również umożliwia firmom Polskim współpracę biznesową w Azji Centralnej oraz w całej Euroazjatyckiej Wspólnocie Gospodarczej w tym w Federacji Rosyjskiej.

Azerbejdżan, zwany Drugim Kuwejtem, swoje bogactwo zawdzięcza ropie naftowej oraz spójnej, nastawionej na rozwój rynku wewnętrznego, polityce władz tego kraju. Firmy polskie są tu postrzegane  jako solidne na równi z niemieckimi.

W trakcie misji do Azerbejdżanu odbędą się spotkania z firmami i władzami lokalnymi w trzech najważniejszych miastach tego Kraju: w Baku, Sumgajcie i w Gandży. Informacje szczegółowe wraz z materiałami organizacyjno - zgłoszeniowymi znajdziecie Państwo na stronie organizatora.
 
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 16 stycznia. Liczba miejsc ograniczona!
 
Istnieje możliwość uzyskania – w ramach pomocy de minimis - refundacji do 50% kosztów kwalifikowanych, związanych z udziałem w misji. Tym samym realna kwota do uzyskania tytułem refundacji oscyluje w okolicach 35 - 45% kosztów udziału w misji.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: