•  

Misja gospodarcza do Szanghaju

Misja gospodarcza do Szanghaju


Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego wraz z Miastami Sopot i Gdynia oraz z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną przygotowuje udział województwa podczas Targów Turystycznych „Shanghai World Travel Fair 2016” w dniach 19 – 22 maja. Są to jedne z największych targów turystycznych organizowanych w Azji.

Jak być może Państwu wiadomo, oficjalne partnerstwo między Pomorzem i Szanghajem trwa już ponad trzydzieści lat. Ponadto oficjalnymi partnerami są też miasto Sopot i  dzielnica Szanghaju - Changning.

Przy okazji udziału Pomorza w Targach w Szanghaju planowana jest misja gospodarcza. Wspólnie z Administracją Szanghaju, Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju oraz Biurem Pomorskim w Chinach będziemy się starali zorganizować dla firm zainteresowanych udziałem w misji jak najbardziej interesujące spotkania z chińskimi organizacjami wsparcia biznesu i firmami.

Zainteresowane uczestnictwem firmy prosimy o kontakt z Krystyną Wróblewską, Z-ca dyrektora ds. współpracy zagranicznej (e-mail: k.wroblewska@pomorskie.eu) lub Ewą Jagodzińską, kierownikiem referatu w Departamencie Rozwoju Gospodarczego (e-mail: e.jagodzinska@pomorskie.eu

Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr. telefonu 58 32 68 707.

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: