•  

Listopadowy Klub Link

Listopadowy Klub Link


Izba Pomorza jak co miesiąc zaprasza na kolejne spotkanie networkingowe Klubu Link. Tym razem gościem specjalnym będzie firma Excento – spółka Politechniki Gdańskiej.
 
Na spotkaniu zadamy sobie pytanie – czy dofinansowanie małych projektów B+R jest szansą na rozwój innowacji małych firm na Pomorzu. Wiodące uczelnie na Pomorzu: Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański oraz Gdański Uniwersytet Medyczny przygotowują się do uruchomienia projektu, w ramach którego nasi lokalni przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o dofinansowanie swoich projektów badawczo-rozwojowych.
 
Na nadchodzącym Linku porozmawiamy o skali zapotrzebowania na takie granty oraz możliwościach, jakie dają małym, lokalnym firmom.
 
KIEDY I GDZIE?
 
13 listopad br.(poniedziałek) godz. 19:00
Restauracja Mesa (ul. Hestii 3) w Sopocie
 
Klub Link to efekt spontanicznego pomysłu na comiesięczne spotykanie się w nieformalnych okolicznościach, aby porozmawiać, wymyślać i planować innowacje. Spotykamy się 13 dnia każdego miesiąca w sopockiej restauracji "Mesa". Spotkanie dedykowane jest menedżerom, właścicielom przedsiębiorstw i innym osobom związanym ze środowiskiem biznesu.
 
WSTĘP WOLNY - REJESTRACJA NIE JEST WYMAGANA
 
Zapraszamy!
 
 
Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: