Kontakt

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Olivia Business Centre,
budynek Olivia Six
al. Grunwaldzka 472D,
80-309 Gdańsk
NIP: 957-100-39-47
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.
tel. +48 58 305 23 25
fax. +48 58 741 53 73
biuro@rigp.pl

Zespół:

Katarzyna Pieniak Sekretariat
k.pieniak@rigp.pl
58 305 23 25

Paulina Stawicka Sekretariat
p.stawicka@rigp.pl
58 305 23 25

Donata Strycharczyk Kierownik Projektów
d.strycharczyk@rigp.pl
58 305 23 25

Karolina Musielewicz Specjalista ds. projektów
k.musielewicz@rigp.pl
665-771-277

Dorota Lewandowska Specjalista ds. projektów
d.lewandowska@rigp.pl
665-770-331

Beata Jarzębowska Psycholog
b.jarzebowska@rigp.pl

W sprawie promocji prosimy pisać na: marketing@rigp.pl