•  

Konferencja Polska-Indie - w kierunku efektywnego modelu dyplomacji gospodarczej?

Konferencja Polska-Indie - w kierunku efektywnego modelu dyplomacji gospodarczej?


Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza w imieniu Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych i Centrum Studiów Polska-Azja zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję Polska-Indie - w kierunku efektywnego modelu dyplomacji gospodarczej?, która odbędzie się 25 września br. o godz. 09.00 w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie (ul. Wiejska 4/6/8 ).

 

W wydarzeniu tym wezmą udział politycy, przedsiębiorcy i urzędnicy wysokiego szczebla, którzy wspólnie zastanowią się nad wypracowaniem skutecznego modelu dyplomacji gospodarczej w relacjach z Indiami.

 

Zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i nazwę reprezentowanej instytucji należy wysłać nie później niż do dnia 20 września br. na adres: info@polska-azja.pl. Ilość miejsc ograniczona!

 

Więcej informacji na temat konferencji znajdą Pańśtwo na stronie: http://www.polska-azja.pl/2014/09/07/polska-dyplomacja-gospodarcza-w-ind... .

 

Serdecznie zapraszamy!

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: