•  

II Forum Regionalne Polska-Chiny

II Forum Regionalne Polska-Chiny


W imieniu Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przekazujemy Państwu zaproszenie na II Forum Regionalne Polska-Chiny, które odbędzie się 10 czerwca 2014 roku w Kantonie (Guazhou).

Organizatorami tegorocznego forum po stronie chińskiej są m.in. Chińskie Ludowe Stowarzyszenie Przyjaźni z Zagranicą (CPAFFC) oraz Generalna Kancelaria Spraw Zagranicznych Prowincji Guangdong, a po stronie polskiej Departament Azji i Pacyfiku MSZ RP, Ambasada RP w Pekinie oraz Konsulat Generalny RP w Kantonie.

Forum rozpocznie się 10.06 uroczystym otwarciem oraz sesją plenarną pt. „Urbanizacja: wymiana doświadczeń na szczeblu lokalnym”. Przewidziano następujące panele tematyczne: Ochrona środowiska: rozwiązania systemowe i technologiczne, Produkcja żywności: szanse i możliwości, Turystyka: budowanie mostów między Polską a Chinami, Edukacja: współpraca uczelni wyższych. Oficjalny program ma zakończyć się o godzinie 20.00. Organizatorzy zakładają przyjazd uczestników w dniu 9.06 w godzinach popołudniowych, gdyż tego dnia ma odbyć się kolacja umożliwiająca poznanie się uczestników Forum.  

Całość przedsięwzięcia po stronie polskiej koordynuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, gdzie na stronie internetowej www.mir.gov.pl/forumregionalne2014 znajdą Państwo podstawowe informacje na temat Forum, które w miarę możliwości będą aktualizowane. Umieszczony tam został również formularz rejestracyjny, za którego pośrednictwem mogą  Państwo potwierdzić swój udział.

W celu ułatwienia Państwu transportu do Chin, MIiR wspólnie z PLL LOT planuje przygotować ofertę na przelot z Warszawy do Kantonu i z powrotem specjalnie dla uczestników Forum.

W celu zwiększenia efektywności działań logistyczno-organizacyjnych organizatorzy będą zobowiązani za przynajmniej wstępną deklarację odnośnie Państwa udziału w wydarzeniu.

Wszelkie pytania odnośnie Forum oraz deklaracje zgłoszenia proszę kierować na adres: e.jagodzinska@pomorskie.eu   , nr tel: 58 32 68 707. 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: