•  

Gwiazdka z Izbą

Gwiazdka z Izbą


Jeden dzień w grudniu spędź z nami w prawdziwie magicznej atmosferze. 14 grudnia przygotowaliśmy dla Was czas wypełniony ciekawymi dyskusjami, networkingiem, przepysznym grzańcem i prezentami.
 
Jak co roku Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza zaprasza swoich członków i przyjaciół do wspólnego spędzenia przedświątecznego czasu. W tym wyjątkowym dniu, chcemy zobaczyć się z naszymi wieloletnimi i nowymi sympatykami oraz w magicznej atmosferze poznać się lepiej.
 
Podczas Gwiazdki wspólnie z Wami chcemy pomóc potrzebującym. W tym roku pragniemy obdarować dzieci z domu im. Janusza Korczaka w Gdańsku. Zapraszamy do wsparcia Gdańskiej Fundacji Korczaka „Kochaj i dawaj przykład” podczas spotkania – liczy się nawet najmniejszy gest. Celem zbiórki jest zakup 9-osobowego busa dla dzieci niepełnosprawnych.
 
Kiedy? 14 grudnia w godzinach 13:00 – 17:00
Gdzie? Olivia Business Centre, Olivia Six, piętro 15
Wstęp? Wolny! Dołącz do nas, o której tylko możesz.
 
Dołącz do nas jeżeli:
 
  • Jesteś przedsiębiorcą, który poszukuje nowych kontaktów,
  • Chcesz spędzić czas w przyjaznej, nieskrępowanej atmosferze,
  • Jesteś otwarty na niekonwencjonalne spotkania,
  • Chcesz mieć wpływ na rozwój biznesu z Izbą w 2018 roku,
  • Chcesz poznać zespół i zarząd Izby Pomorza,
  • Chcesz wziąć udział w naszym konkursie i wygrać świąteczne prezenty dla siebie i bliskiej osoby,
  • Chcesz wspomóc najmłodszych.
Plan spotkania:
 
13: 00 - START
Nic dodać, nic ująć. Krótkim powitaniem oficjalnie rozpoczynamy ten wyjątkowy dla nas dzień w roku.
 
13:15 – 14:00 
Świąteczne podróże z Arkadiuszem Nowakiem, właścicielem Nowak Adventure Travel
Odkryj z nami nieznane zakątki świata i nowe, niebanalne sposoby na spędzenie świąt i sylwestra. Arkadiusz Nowak opowie gdzie warto wybrać się w ten magiczny czas, by uczynić go wartym szczególnego zapamiętania. Podziel się z nami swoim podróżniczym doświadczeniem i zaproponuj miejsce, na które być może nie wpadliśmy!
 
14:15 – 15:00 
Razem z Izbą i Sławomirem Halbrytem, Prezesem Zarządu Izby Pomorza
Mało kto wie więcej o Izbie niż jej prezes. Wspólnie z członkami i przyjaciółmi Sławomir Halbryt podsumuje kończący się rok w działalności Izby – a działo się sporo. To też chwila na wspólne snucie planów na nadchodzący 2018 rok. Co chcesz zrobić z Izbą Pomorza? Opowiedz nam.
 
15:15 – 16:00 
Networking z pasjami i Dominiką Czechowską, Ekspertem Izby Pomorza
Wizytówkami wymieniają się wszyscy, ale pasjami? Dominika Czechowska poprowadzi naszych gości przez wyjątkową sesję networkingową, gdzie przede wszystkim podzielimy się swoimi zainteresowaniami. Robisz coś wyjątkowego? Przynieś zdjęcie lub cokolwiek innego, o czym chcesz opowiedzieć w naszym gronie.
 
16:15             
Finał konkursu wizytówkowego
Nie zapomnij wizytówek! Każdy z naszych gości ma możliwość wzięcia udziału w naszym konkursie i wygrać jeden z dwóch voucherów do dwóch magicznych restauracji. Podaruj sobie i bliskiej osobie świąteczną kolację w najlepszych lokalnych restauracjach. Do zabawy zapraszają Resturacja Bazar i Hotel Aubrecht.
 
16:30            
Wspólne zdjęcie i życzenia
Chcemy zapamiętać i uwiecznić ten czas. Dołącz do nas podczas wspólnego pamiątkowego zdjęcia i przed świętami razem życzmy sobie wszystkiego, co najlepsze.
 
17:00 Zakończenie
Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy – ale widzimy się za rok!

 

 

  

 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: