•  

Giełda kooperacji Polsko-Niemieckiej Izby na targach ITM 2015 w Poznaniu

Giełda kooperacji Polsko-Niemieckiej Izby na targach ITM 2015 w Poznaniu


W imieniu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej informujemy, że w targach Innowacje Maszyny Technologie w Poznaniu (09-12.06.2015) weźmie udział grupa 14 niemieckich firm z Badenii-Wirtembergii reprezentujących branżę dóbr inwestycyjnych.  Wśród nich są producenci maszyn i urządzeń do obróbki metalu, produktów technicznych itp.
 
Dnia 10. czerwca 2015 (środa) Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa w porozumieniu z organizatorem tego wystąpienia, Baden-Württemberg International, organizuje polsko-niemiecką giełdę kooperacji. W ramach giełdy przedisiębiorcy będą mieli możliwość przeprowadzenia bezpośrednich, indywidualnych rozmów, przedstawienia oferty i omówienia warunków współpracy. Rozmowy te odbędą się na stoisku firm badeńskich w hali nr 5A.
 
Poniżej zamieszczamy listę firm niemieckich, które wezmą udział w giełdzie wraz krótkim opisem ich profilu działalności i oczekiwaniami dot. rynku polskiego. Dołączamy też kartę zgłoszeniową, którą należy wypełnić i odesłać do organizatorów w przypadku zainteresowania udziałem w giełdzie.
 
Udział w rozmowach dla firm polskich jest bezpłatny (organizatorzy nie pokrywają jednak wstępu na targi). W razie potrzeby zapewnione jest wsparcie tłumaczy.
 
Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia .

Ponadto na stoisku będzie można uzyskać informacje rynkowe dotyczące Badenii-Wirtembergii. Udzielą ich będący do dyspozycji przez cały okres targów przedstawiciele Baden-Württemberg International, agencji promującej gospodarkę tego kraju związkowego.
 
   Lista firm
 
   Karta zgłoszeniowa

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: