•  

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE


Branża: 
Turystyka

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy SUDOMIE to doskonałe miejsce na regenerację i odnowienie energii życiowej.

EKO‐Sudomie to zdrowa, naturalna żywność, edukacja ekologiczna, wypoczynek a to wszystko na łonie natury, w środku kaszubskiego lasu nad pięknym jeziorem. W naszym ośrodku oferujemy państwu niepowtarzalną możliwość skorzystania z całkowicie ekologicznej, naturalnej kaszubskiej kuchni. Wszystkie posiłki, potrawy robione są na miejscu. Nie korzystamy z półproduktów, mrożonek i koncentratów! Przygotowujemy własne wyroby wędliniarskie m.in.: schab wędzony, szynkę parzoną, boczek, karkówkę wędzoną i pieczoną oraz kiełbasę.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie to najlepsze miejsce na zorganizowanie spotkania, wyjazdu dla twojej firmy. Tylko tutaj spokój, natura i niepowtarzalne miejsce stwarzają wyśmienite walory na różnego rodzaju, szkolenia, imprezy integracyjne, teambuilding. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które specjalizują się w imprezach dla firm.

Ekologiczny Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie to doskonałe miejsce do spotkań dla grup zorganizowanych. Z naszego ośrodka regularnie korzystają różne grupy zainteresowań: sportowcy, brydżowcy, kluby czy też wynajmuje ośrodek na zjazdy rodzinne.

Przedmiotem działania ośrodka jest prowadzenie działalności turystycznej, rekreacyjnej, zapewnienie wypoczynku gościom w otoczeniu kaszubskiego lasu nad pięknym jeziorem. Przez lata działalności oferta wzbogaciła się o edukację ekologiczną w tym warsztaty kulinarne, szereg spotkań integracyjnych, szkoleń firmowych. Przez cały czas uważnie obserwujemy potrzeby oraz oczekiwania naszych gości i do nich dostosowujemy program oraz ofertę Ośrodka.

Kontakt
skr. poczt. 7
83‐400
Kościerzyna
Telefon: 
(058) 686 26 01
E-mail: 
sudomie@sudomie.pl
www: 
www.sudomie.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: