•  

Ekoinbud Sp. z o.o.

Ekoinbud Sp. z o.o.


Branża: 
Budownictwo

Nasza Firma od 1998 roku zdobywa zaufanie i referencje najbardziej  wymagających klientów. Możemy pochwalić się znaczącymi nagrodami. To dowody na to, iż marka EKOINBUD jest tożsama z rzetelnym i fachowym wykonywaniem prac z zakresu remontów, renowacji zabytków, nowoczesnych technologii czy usług budowlanych. Na sukces naszej firmy składają się: niezwykle zgrany zespół kreatywnych, rzetelnych i lojalnych pracowników, prorodzinna polityka firmy oraz zbalansowane ukierunkowanie na sukces. Do każdej realizacji  podchodzimy z wielką  starannością, dobierając najlepszych fachowców z danej dziedziny.

 

Celem firmy EKOINBUD jest dalszy, zrównoważony rozwój oparty na doświadczeniu i pracowitości sprawdzonych pracowników oraz podejmowanie kolejnych ciekawych wyzwań w sztuce budowlanej.

Poprzez nasz systematyczny rozwój, od 1998 roku oferujemy klientom najwyższą jakość w szerokim wachlarzu usług budowlanych i remontowych.

Kontakt
ul. Wielkopolska 5a
80-180
Gdańsk
Telefon: 
(058) 304 75 75
Faks: 
(058) 304 76 76
E-mail: 
biuro@ekoinbud.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: