•  

Edoradca sp. z o.o.

Edoradca sp. z o.o.


Branża: 
Doradztwo
Branża: 
Usługi

Edoradca od 2001 roku z sukcesem działa na rynku Doradztwa Europejskiego świadcząc innowacyjne usługi związane z pozyskiwaniem środków unijnych i realizacją projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, szkoleniowych.

Doradzamy firmom o zróżnicowanym profilu działalności, a wypracowane metody działania i zakres oferty dostosowujemy zawsze pod indywidualne potrzeby Klientów. Wspieramy naszych Klientów wszechstronną wiedzą merytoryczną, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz w oparciu o wysokie zaangażowanie i kreowanie rozwiązań - od analizy potrzeb, pozyskania finansowania, nadzoru nad realizacją projektu i wypłatę dofinansowania do sukcesu przedsięwzięcia.Nasze doradztwo europejskie skoncentrowane jest na usługach w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków unijnych na realizację inwestycji, projektów badawczych, oraz projektów łączących sferę nauki i biznesu, prowadzących do wdrażania innowacji w skali kraju i świata. Na każdym etapie procesu zarządzania projektem wspieramy naszych Klientów, dostarczając im unikatowych, dedykowanych rozwiązań stanowiących podstawę uzyskania wsparcia unijnego i rozliczenia projektu.

Kontakt
Skarszewska 23
83-110
Tczew
Telefon: 
58 770 09 00
E-mail: 
biuro@edoradca.pl
www: 
edoradca.pl
Informacje dla RIGP (dane niepubliczne)
Liczba osób zatrudnionych: 
10-49
Osoba kontaktowa (dane niepubliczne)
Imię i nazwisko: 
Kamila Kwiatkowska
Telefon: 
883 100 042
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: