Branding & Jakość

Zapraszamy na spotkanie! Specjalnie dla członków Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, wydarzenie jest bezpłatne.

Nietuzinkowi goście, inspirujące historie, nieszablonowe pytania…

Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów Ireneusz Osiński, „Pracodawcy Pomorza” i Gdański Teatr Szekspirowski zachęcają do wzięcia udziału w nowym formacie biznesowych spotkań integracyjnych pn. „Business Networking Event”! Zapraszamy do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego (ul. Wojciecha Bogusławskiego 1) już 15 czerwca, na godz. 9:30.

„Networking Business Event” to zupełnie nowy autorski cykl spotkań dla przedsiębiorców, menadżerów i liderów, którego celem jest tworzenie sieci długoterminowych relacji pomiędzy ludźmi biznesu.

Pamiętajmy…

…że sukces w biznesie nie zależy tylko wyłącznie od własnych predyspozycji i zasobów. W rozwoju firmy szalenie ważne jest budowanie sieci trwałych kontaktów z parterami i kontrahentami biznesowymi. „Networking Business Event” wychodzi naprzeciw potrzebom firm całego środowiska gospodarczego Pomorza szukającego nowych kierunków rozwoju i sposobów na efektywną rekomendację usług.


Gwarantujemy wysoką jakość…

…choćby dlatego że twórcą i gospodarzem „Networking Business Event” jest Ireneusz Osiński, Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów i Pełnomocnik Zarządu „Pracodawców Pomorza” ds. Relacji Biznesowych. To menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w wysoko konkurencyjnych instytucjach finansowych. Inicjuje i prowadzi rozmaite eventy networkingowe dla polskiego biznesu.


Zaprezentujemy ludzi sukcesu…

…którzy realizują swoją wizję i chętnie dzielą się doświadczeniami. 15 czerwca spotkamy się m.in. z Dianą Volokhovą, finalistką drugiej edycji polskiego MasterChef’a, przedsiębiorczynią i promotorką ormiańskiej kuchni i kultury. Poznamy również Tadeusza II Piotra Górskiego, nietuzinkowego pasjonata i praktyka brandingu, który zrealizował ponad 300 wdrożeń marek w różnych segmentach rynku.


„Branding & Jakość”…

…to temat przewodni naszego spotkania. W programie inspirujące case study, a następnie rozmowa „w cztery oczy” z gospodarzem. To jednak nie wszystko, gdyż przestrzeń do dyskusji poszerzymy o grono aktywnych kobiet biznesu: Dorotę Połom, Natalię Tyszkiewicz i Karolinę Sozańską. Nie zapominajmy o spinającej klamrą wydarzenie sesji sieciującej oraz konkursie networkingowym. „Networking Business Event” będzie również miejscem artystycznego wyrazu naszych gości specjalnych, ale o tym przekonają się już Państwo sami…


Prosimy nie zapomnieć o wizytówkach i… do zobaczenia podczas „Networking Business Event!

Główni Prelegenci:

Hasło przewodnie wystąpienia:

„Zarabiaj na swej marce!”

Temat wystąpienia:

„PROFIT BRANDING, kura czy kanarek?”

Rozwinięcie tematu:

Branding jako skuteczne narzędzie podnoszenia wartości przedsiębiorstwa. Finansowe korzyści z kreacji marki i jej komercjalizacji.

 

Główni Prelegenci / uczestnicy panelu dyskusyjnego:

Natalia Tyszkiewicz

Od kilkunastu lat związana z branżą noclegową i dynamicznym rozwojem rynku vacation rentals. Ekspert w dziedzinie dystrybucji noclegów online – doradzała operatorom apartamentów, pensjonatów, hoteli. Jej konikiem jest technologia dla branży, o której jakość i rozwój dba i walczy od wielu już lat. Szlify na polu technologicznym zdobywała jako kierownik projektów wdrożeniowych oraz konsultant w zakresie rozwoju oprogramowania. Obecnie dyrektor Hotelgram Polska; odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój produktów Hotelgram na naszym rodzimym rynku. Anglistka, pianistka, tenisistka.

Temat wystąpienia:

Nowa odsłona jakości, czyli o technologii, co nie gryzie, a pomóc może

Rozwinięcie tematu:

Bo technologia podporą Ci będzie, a jakość to także dobry „back-up” – czyli parę słów o tym, jak technologia wpływa na komfort i efektywność pracy, obsługi klienta oraz rozwój biznesu. Co charakteryzuje dobry hotelowy software, dlaczego warto inwestować w oprogramowanie, czym jest jakość w technologii z punktu widzenia użytkownika… Jak odciążyć hotelową infrastrukturę techniczną, i czy oprogramowanie może pomóc zwiększyć zyski…

Maciej Urban 

Polski przedsiębiorca, wizjoner, prywatnie mąż i ojciec, od 1985 roku mieszka w Niemczech. Pomysłodawca i założyciel grupy kapitałowej Assiduus. Udziałowiec spółek: Assiduus Consulting, Assiduus Investment Partners, Assiduus Broker, Assiduus Fundusz Pożyczkowy, Assiduus Sport, Assiduus Energia, Assiduus Europe Fund, Assiduus Ambasada Zdrowia.

oraz

Jacek Fabijańczuk

Jako wykwalifikowany księgowy z certyfikatem Ministra Finansów od blisko 16 lat zarządza Fab Tax & Accountancy by Bilans S.A., gdzie jako Prezes Zarządu zaangażował się w liczne projekty o ogromnej skali i wartości do 5 mld zł. (regulacja koryta Odry, budowa autostrady A2). Obecnie rozwija zainteresowania jako Wiceprezes Zarządu Arab Gulf Polish Business Club pracując nad łączeniem biznesu  Polski a Bliskiego Wschodu.

Temat wystąpienia:

Jak inwestować w nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

Rozwinięcie tematu:

Najpiękniejsze plaże, atrakcyjne oferty dla inwestorów i duże szanse rozwoju dla przedsiębiorców. Ceny apartamentów nie odbiegają od tych na rynku warszawskim, a przewidywana roczna stopa zwrotu jest bardzo konkurencyjna w stosunku do tych oferowanych na polskim rynku. Słowem: Inwestowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich już w zasięgu polskich przedsiębiorców.

Uczestnicy panelu dyskusyjnego:

Dorota Połom

Manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji z klientami i brandingiem (przez 12 lat jako dyrektor handlu i marketingu, obecnie od 7 lat jako projekt i brand manager). Pracowała dla takich marek jak: Filharmonia Bałtycka, Pracodawcy Pomorza, Sage, Dagoma, Unisoft, Perfect Consulting, czy Trefl Studio Filmowe. Obecnie ściśle związana z odbudową wizerunku marki Nata. Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie budowy marek, relacji, wizerunku i komunikacji. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Karolina Sozańska

Laureatka plebiscytu „KOBIETA SUKCESU 2018”. Manager z wieloletnim doświadczeniem w biznesie medycznym na stanowiskach kierowniczych w europejskich i amerykańskich korporacjach.  Właściciel i Dyrektor Zarządzający Holistic Care Medical Clinic –  interdyscyplinarnej kliniki medycyny estetycznej i nowoczesnej w Gdyni. Często angażuje się w projekty aktywizujące i promujące kobiety w społeczeństwie. Przewodniczy Forum Kobiet Biznesu w ramach Pracodawców Pomorza. Jest autorką projektu spotkań edukacyjnych dla Pań: „Nasza Kobiecość”.

 

Informacje organizacyjne:

  • Spotkanie zostało przewidziane na 2-3 godziny.
  • Zachęcamy do przybycia w godzinach 9:00-9:10. Rejestracja ruszy o godz. 9:30.
  • Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do 200 osób.
  • Rejestracja na wydarzenie i dokonywanie płatności odbywa się poprzez system zapisów platformy Evenea.pl: https://businessnetworkingevent.evenea.pl/.
  • Prosimy o dokonanie płatności najpóźniej do 13 czerwca.
  • Płatności gotówkowe w dniu wydarzenia nie będą przyjmowane.
  • Spotkanie jest bezpłatne dla członków „Pracodawców Pomorza”, Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza i Pomorskiej Izby Rzemieślniczej.