•  

Biznes Forum Polska – Malta

Biznes Forum Polska – Malta


Data wydarzenia: 
05/06/2018 - 12:00 - 15:30
"Biznes Forum Polska – Malta”
z okazji wizyty Ministra Gospodarki, Inwestycji i MŚP Malty
Chrisa Cardony w Polsce
wtorek, 5 czerwca 2018 w godz. 12.00-15.30
 
Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na "Biznes Forum Polska – Malta” z udziałem Minister Jadwigi Emilewicz i Ministra Chrisa Cardony. Forum odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. godz. 12.00-15.30 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala im. G. Gęsickiej (wejście od ulicy Wspólnej 2/4).
 
Celem tego wydarzenia jest przedstawienie potencjału Malty oraz zaprezentowanie możliwości wzajemnej współpracy biznesowej i inwestycyjnej między Polską i Maltą oraz nawiązanie kontaktów gospodarczych poprzez udział w spotkaniach B2B między polskimi i maltańskimi przedsiębiorcami.
 
Maltańska gospodarka, ze względu na swoje rozmiary i położenie geograficzne, jest silnie uzależniona od czynników zewnętrznych. Do głównych sektorów napędzających gospodarkę maltańską należą: turystyka, usługi finansowe, przemysł farmaceutyczny, produkcja maszyn i urządzeń, przemysł lotniczy i stoczniowy, produkcja filmowa, online gaming, sektor farmaceutyczny i usługi edukacyjne.
 
Wśród silnych stron maltańskiej gospodarki wymienia się jej stabilność gospodarczą i polityczną, przyjazny system podatkowy oraz dobrze wykwalifikowane zasoby ludzkie.
 
Ze strony maltańskiej w Biznes Forum i spotkaniach b2b uczestniczyć będzie grupa 14 firm zainteresowanych współpracą z Polską z następujących branż: logistyka, IT, meble, branża mechaniczna i inżynieryjna, branża finansowa, branża medyczna, farmaceutyczna.
 
 
Zainteresowanych udziałem w Forum Biznesu oraz spotkaniach B2B z maltańskimi firmami prosimy o rejestracje on line i wybór partnerów maltańskich do indywidualnych spotkań (prosimy o zaznaczenie wybranych firm).
 
ewojtas@kig.pl Bartek Nersewicz, tel 22 63 09 686 e-mail: bnersewicz@kig.pl Wspólpraca przy wydarzeniu:">REJESTRACJA FORUM POLSKA-MALTA
 
Kontakt:
Krajowa Izba Gospodarcza
Elżbieta Wojtas , tel 22 63 09 752, e-mail: ewojtas@kig.pl
Bartek Nersewicz, tel 22 63 09 686 e-mail: bnersewicz@kig.pl
Wspólpraca przy wydarzeniu:
Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: