•  

Biuro Obrotu Nieruchomościami „Krzysztof Pawlicki”

Biuro Obrotu Nieruchomościami „Krzysztof Pawlicki”


Branża: 
Nieruchomości

Biuro działa na rynku od 1996 roku. Właściciel biura jest absolwentem Technikum Mechaniczno-Elektrycznego w Gdańsku oraz Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Odbył praktyki zawodowe w Austrii/Wiedeń,Lambach/ i USA -New York City oraz New Britain /Connecticut/.Posiada Państwową Licencję Zawodową nr 93. W pierwszej połowie lat dziewiędziesiatych pracował w renomowanej kancelarii prawniczej w Gdańsku.
 

Biuro wykonuje usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmie oraz zamianie nieruchomości na zlecenie osób prawnych i fizycznych. Doskonała znajomość rynku nieruchomości pozwala nam z jak największą skutecznością realizować powierzone zlecenia. Obsługa klienta jest kompleksowa, obejmuje przyjęcie oferty, pomoc w trakcie transakcji łącznie z podpisaniem umowy przedwstępnej sprzedaży i sfinalizowanie tzn. umowę sprzedaży.  Biuro współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.  Firma nasza posiada Certyfikat Ubezpieczeniowy od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. W ciągłej ofercie posiadamy: działki, domy, mieszkania, lokale usługowe i obiekty przemysłowe.

Kontakt
ul. Św. Ducha 119/121 lok. 2
80-834
Gdańsk
Telefon: 
602-222-252
E-mail: 
biuro@pawlickik.com
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: