•  

Biuro Kompleksowej Obsługi Firm „J&J” S.C.

Biuro Kompleksowej Obsługi Firm „J&J” S.C.


Branża: 
Ekologia i ochrona przyrody
Branża: 
Ochrona zdrowia i pomoc społeczna
Branża: 
Szkolenia

Biuro Kompleksowej Obsługi Firm „J&J” s.c. powstało w 2003 roku z inicjatywy obecnych właścicieli Jarosława Filipczaka i Jana Chrzanowskiego. Początkowo działalność firmy obejmowała zakres bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Od rozpoczęcia działalności nadrzędnym celem J&J jest kompleksowa obsługa firm z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. W myśl stawianych sobie celów J&J rozszerzyła swoją działalność o kolejne usługi w zakresie: organizacji kursów i szkoleń zawodowych, ochrony środowiska, obrony cywilnej, bezpiecznego budynku, kadr i płac oraz nadzoru nad bezpieczeństwem i ochroną zdrowia na budowach.
 
W 2009r. zostaliśmy akredytowanym Regionalnym Ośrodkiem BHP Centralnego Instytutu Ochrony Pracy oraz zdobyliśmy uznanie kompetencji jako jednostka edukacyjna CIOP – PIB. Obecnie współpracujemy z 300 firmami na terenie całej Polski oraz uczestniczyliśmy w realizacji około 20 inwestycji budowlanych.
 
Oddziały J&J mieszą się w Malborku i Gdańsku.  Każda z lokalizacji posiada sale wykładowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt wspomagający proces Szkolenia i pracę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin.
 
Nasza oferta obejmuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, obrony cywilnej, bezpiecznego budynku, kadr i płac, zarządzania kryzysowego, systemów pierwszej pomocy, pomiarów czynników szkodliwych oraz szkolenia i kursy zawodowe. Specjalizujemy się również we wdrażaniu systemów HACCP, OHSAS, ISO: 9001, 14001, 18001.

Kontakt
ul. Kościuszki 5a
82-200
Malbork
Telefon: 
+48 58 746 37 85
Faks: 
+48 55 272 00 88
E-mail: 
gdansk@j-j.pl
www: 
j-j.p.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: