•  

Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego Business Consultants Sp. z o.o.

Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego Business Consultants Sp. z o.o.


Branża: 
Doradztwo

BDEiP Sp z o.o., rozpoczęło działalność w lipcu 1990r. i obecnie jest jedną z najdłużej działających firm konsultingowych na Wybrzeżu Gdańskim.

 

W skład Zarządu Spółki wchodzą: Prezes Jan Zacharewicz oraz Członek Zarządu prof. dr hab. Bogdan Nogalski.

 

Naszym celem jest wspomaganie rozwoju przedsiębiorstw i instytucji działających w kraju i zagranicą poprzez świadczenie profesjonalnych usług doradczych. Rozwiązywaniem problemów naszych Klientów zajmuje się zespół ekspertów z różnych dziedzin, co zapewnia kompleksowe podejście do każdego zagadnienia. Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni specjaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający nowoczesne wykształcenie, będący praktykami życia gospodarczego.

 

Oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, obejmującego m.in. doradztwo prawne, podatkowe, finansowe, inwestycyjne, personalne, zwiększanie wartości firm, studia wykonalności, pozyskiwanie środków z funduszy unijnych oraz kompleksową obsługę firm i jednostek samorządowych w powyższym zakresie.

 

Biuro jest członkiem i założycielem Polsko-Szwedzkiej Izby Gospodarczej, członkiem Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych, Pracodawców Pomorza, Gdańskiego Klubu Biznesu oraz Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Posiadamy akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie świadczenia usług doradczych na rzecz małych i średnich firm oraz certyfikat Marszałka Województwa Pomorskiego na prowadzenie działalności jako agencja zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie RP oraz doradztwa personalnego. Jesteśmy instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku. Świadczymy także licencjonowane usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

Oferujemy doradztwo w zakresie:

  1. Ekonomii i finansów
  2. Funduszy unijnych
  3. Księgowości
  4. Marketingu
  5. Nieruchomości
  6. Prawa i podatków
  7. Zasobów ludzkich

 

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu obsługi firm także poza granicami kraju, m. in. w Rosji, Niemczech, Szwajcarii.

 

Z sukcesem wprowadzamy inwestorów polskich na rynki zagraniczne, jak też umożliwiamy inwestorom zagranicznym wejście na rynek polski.

Kontakt
al. Grunwaldzka 186
80-226
Gdańsk
Telefon: 
58 341 76 11
E-mail: 
biuro@bdeip.com.pl
www: 
www.bdeip.com.pl
Izba  / Aktualności  / Wydarzenia  / Projekty  / Kontakty biznesowe  / Współpraca międzynarodowa  / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
           
Wykonanie strony: