•  

7 edycja targów CHINA HOMELIFE SHOW

7 edycja targów CHINA HOMELIFE SHOW


ZAPRASZAMY NA 7 EDYCJĘ TARGÓW CHINA HOMELIFE SHOW

Największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi chińskich producentów odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2018 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. China Homelife Show, targi branży odzieżowej, AGD, kosmetycznej i szeroko rozumianego wyposażenia dla domu, połączone są kolejny raz z China Machinex – targami maszyn i urządzeń.

To ogromna szansa dla polskich przedsiębiorców na nawiązanie kontaktów z chińskimi firmami i znalezienie odpowiedniego partnera z Państwa Środka. Organizatorzy targów oferują bezpłatną usługę MatchMakingu. Dzięki niej chińscy dostawcy i polskie firmy są ze sobą kojarzeni przede wszystkim na podstawie zapotrzebowania na konkretne produkty. Kupujący i wystawcy mogą skontaktować się ze sobą wcześniej, przeprowadzić wstępne rozmowy handlowe, aby później spotkać się osobiście na targach w Nadarzynie.

Na imprezie pojawi się ponad 1700 najlepszych producentów z Chin. Są oni dokładnie sprawdzani przez organizatora – wszyscy muszą się legitymować międzynarodowymi certyfikatami jakości.

Podczas targów odbędzie się kolejna edycja warsztatów pod hasłem “WSPÓŁPRACA HANDLOWA Z CHINAMI: BEZCENNA WIEDZA DLA IMPORTERÓW”, a także II Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej oraz szereg bezpłatnych wykładów i prelekcji.

Plan prelekcji i warsztatów

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza organizuje wyjazd grupowy na targi. Zapraszamy do zapisów mailowych - biuro@rigp.pl w tytule "Targi China Homelife Show"

Zapisy

Zapraszamy!

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: