•  

20th China Yiwu International Commodities Fair

20th China Yiwu International Commodities Fair


 Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych w ramach wspierania współpracy pomiędzy Polską a Chinami serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej na wyjątkowo korzystnych warunkach.
 
20th China Yiwu International Commodities Fair to doskonała okazja dla polskich przedsiębiorstw zainteresowanych wejściem na rynek chiński do nawiązania kontaktu i współpracy z partnerami z Dalekiego Wschodu.
 
Dla wyselekcjonowanych firm polskich PAIiIZ oferuje BEZPŁATNY VIP-package. Szczegóły dostępne są na stronie
www.gochina.gov.pl/Aktualnosci/20140918/rekrutacja_Yiwu_2014. Jedynym kosztem ponoszonym przez polskie firmy jest koszt przelotu w obie strony, który w przybliżeniu wynosi 3500-4000 zł.
Chiny to ogromny rynek, który w szybkim tempie otwiera się na produkty zagraniczne. Przygotowana przez nas i skrojona na miarę oferta dedykowana jest dla polskich firm zainteresowanych EKSPORTEM do Państwa Środka.
 
Tegoroczne targi odbędą się w dniach 21-25 października 2014, a swoim zakresem obejmują takie branże jak: wyroby metalowe, w tym narzędzia, przybory kuchenne, artykuły gospodarstwa domowego, produkty codziennego użytku, urządzenia elektryczne i elektroniczne, produkty rzemieślnicze i pamiątkarskie, papiernicze i biurowe, opakowania i kartki okolicznościowe, branża sportowa, zdrowotna i rekreacyjna, tekstylia domowe, biżuteria i akcesoria, usługi handlowe i e-commerce.
 
Ilość miejsc sponsorowanych jest ograniczona, wyłącznie dla wyselekcjonowanych firm.
 
Firmy zainteresowane udziałem w targach proszone są o wypełnienie formularza elektronicznego: http://www.gochina.gov.pl/YIWU_2014 do 30 września 2014.
 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: