•  

16. edycja Międzynarodowych Targów Inwestycyjnych CIFIT (China International Fair for Investment & Trade).

16. edycja Międzynarodowych Targów Inwestycyjnych CIFIT (China International Fair for Investment & Trade).


Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza we współpracy z  WPHI Szanghaj uprzejmie informuję, iż w dniach 8-11 września br. w Xiamen (Chińska Republika Ludowa) odbędzie się 16. edycja Międzynarodowych Targów Inwestycyjnych CIFIT (China International Fair for Investment & Trade).

 

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, a jego celem jest zaprezentowanie możliwości inwestycyjnych krajów i regionów uczestniczących w imprezie.

Międzynarodowe Targi Inwestycyjne w Xiamen to kluczowe tego typu wydarzenie w Chinach, dlatego też władze centralne w Pekinie przykładają do niego duże znaczenie, co znajduje odbicie w wysokim poziomie targów, jak i w liczbie gości pochodzących ze wszystkich prowincji Chin.

 

Podobnie jak w ubiegłych latach, także na tej edycji targów, WPHI Szanghaj zaprezentuje się z własnym stoiskiem (18 m2), które bezpłatnie udostępni przedstawicielom polskich regionów, miast i stref ekonomicznych do promowania własnej oferty.

Placówka planuje także organizację seminarium inwestycyjnego, podczas którego będzie możliwość nawiązania relacji z chińskimi inwestorami, którzy przejawiają coraz większą aktywność międzynarodową.

 

WPHI Szanghaj serdecznie zaprasza do rozważenia uczestnictwa w przedmiotowym wydarzeniu, deklarując jednocześnie wszelką pomoc ze strony Placówki podczas organizacji wizyty i pobytu delegacji w Państwie Środka.

 

Izba / Wydarzenia / Projekty / Kontakty biznesowe / Współpraca międzynarodowa / Reklama / Kontakt Copyright (C) 2011 Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza
Wykonanie strony: